Dzieci w ogrodzie

Wraz z nadejściem ciepłej pogody, większość rodzin wyjeżdża za miasto, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Starsi mają zawsze coś do zrobienia, ale dzieci czasami się nudzą. Gry to świetna zabaw. Ale jakie? A co najważniejsze, gdzie? Jednym z najlepszych prezentów w okresie letnim może być domek dla dzieci drewniany, postawiony w ogrodzie w zacienionym miejscu.

Zrób dom własnymi rękami – to takie proste!

Jak zrobić dom dziecka własnymi rękami i nie popełnić żadnej pomyłki. Oto przepis. Dom dla dzieci można zbudować z dowolnych materiałów. Jednak przy ich ruchliwości, powinno być to solidne dzieło. Aby rozpocząć budowę, musisz wybrać terytorium, wyznaczyć małą działkę i oznaczyć ją. Montaż podstawy domu jest podobny do początku montażu piaskownicy.

Plan budowy domu:
a) połącz podstawę za pomocą metalowych narożników.
Przygotuj materiał na narożniki ścian.
Przymocuj pionowe pręty za pomocą gotowych profili i określ miejsce dla okien.
Przybij arkusze sklejki i wytnij otwory na drzwi i okna.
Z pozostałych arkuszy sklejki zrób dach dla domu.
Pozostaje wstawić drzwi i okna. Drzwi mogą być wykonane samodzielnie, ale można wziąć jakieś stare drewniane drzwi ze starej szafy.

Z zalet takiego domu dla dziecka można wymienić siłę i prostoty budowy. Domek ogrodowy dla dzieci wykonany sposobem ekonomicznym ma sens. Oszczędza czas i materiały, które często pochodzą z recyklingu.

Inną opcją jest namiot ogrodowy dla dzieci. Jest bardzo łatwy do zbudowania własnymi rękami. Trzeba jedynie posiadać maszynę do szycia. Wszystko zależy od doświadczenia, dostępności materiałów, narzędzi i oczywiście entuzjazmu.

Kolejnym plusem drewnianych domów jest to, że można je wykonać z absolutnie dowolnych materiałów. Więc dom zabaw dla dziewcząt mogą być zbudowane z desek, patyków, płyty pilśniowej, grubej folii sklejki. Technika budowy takiego domu praktycznie nie różni się od pierwszej opcji, z wyjątkiem tego, że zamiast sklejki do pionowych słupków jest przytwierdzona tektura. Również w takim domu można zrobić podłogę i może nią być materac. Będzie to duży plus, ponieważ w domu można biegać boso.