Ogrzewanie domu płynnym gazem? Teraz możesz zamówić gaz online

W dobie drożejących źródeł ogrzewania, gaz płynny wydaje się ciekawą alternatywą wśród metod ogrzewania domu. Poza niską ceną niekwestionowaną zaletą tego ogrzewania jest wygoda. Teraz wystarczy złożyć zamówienie w sklepie internetowym, żeby cieszyć się dostawą na terenie całego kraju.

Nie trzeba dzwonić do firm dostarczających gaz płynny i czekać w kolejce na połączenie z konsultantem, aby poznać cenę gazu. Teraz można zamówić gaz on-line i cieszyć się optymalnym sposobem na ogrzewanie mieszkania i nie tylko. Dowiedz się, jakie korzyści płyną wraz z gazem i zamów dostawę online.

Gaz płynny coraz częstszym wyborem konsumentów

Zamówienia gazu płynnego regularnie rosną, a dzieje się tak z kilku powodów. Wśród wielu produktów, które mogą służyć do ogrzewania domu bądź budynków przedsiębiorstw, gaz w zbiorniku jest nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim niezwykle wygodny, czysty i ekologiczny. Otóż gaz, a zwłaszcza dedykowany do jego spalania piec to urządzenie niemal bezobsługowe. Nawet uzupełnianie zbiorników gazem nie wymaga wysiłku ze strony domowników. Wystarczy złożenie zamówienia on-line i pozostaje już tylko czekanie na dostawę. Cysterna z gazem propan przyjedzie do ciebie, a kierowca uzupełni gaz w twoim zbiorniku. Dostawca Gaz Dla Ciebie dojedzie do każdej miejscowości w Polsce. Oprócz wygodnego sposobu zamawiania paliwa opałowego, co jeszcze decyduje o tym, że w Polsce sprzedaje się coraz większa ilość gazu?

Atutem, który wyróżnia gaz jest kompleksowe zastosowanie. Działa jako metoda ogrzewania wody, ale również może służyć do gotowania, zasilania kominków gazowych czy nawet jako paliwo do agregatów prądotwórczych. Gaz jest zatem niezwykle uniwersalny, co przekłada się na fakt, że montaż na gaz płynny jest coraz popularniejszym głównym źródłem ogrzewania. Nie zapominajmy również o wydajności, gdyż możliwa jest aż dwukrotnie większa ilość ciepła uzyskiwana z 1 kg paliwa w porównaniu z paliwami stałymi.

Poniższa tabela prezentuje te wartości dla kilku wybranych źródeł energii.

ŹRÓDŁO ENERGII WARTOŚĆ OPAŁOWA
1 kg gazu płynnego 12,84 – 12,87 KWh
1 kg oleju opałowego 10,67 kWh
1 kg węgla kamiennego 5,83 kWh
1 kg koksu 7,22 kWh
1 kg miału węglowego 2,1-4,96 KWh
1 kg drewna 2,1-4,5 KWh
1m3 gazu ziemnego 9,44 kWh

Posiadanie własnej instalacji zbiornikowej, to gwarancja bezpieczeństwa ciągłości dostaw. Nie należy zapominać, że w porównaniu np. do węgla, gaz to niewątpliwie dużo bardziej ekologiczne paliwo. Nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Gaz płynny propan zgodny z polską normą ma prostą budowę molekularną i nie zawiera sztucznych domieszek.

W przypadku ogrzewania gazowego ze zbiornika, nie ma problemu z ewentualną zmianą zasilania na gaz ziemny, jeśli doszłoby do sytuacji, w której miejscowość zostaje wyposażona w sieć gazową. Wtedy możesz z łatwością zamienić źródło ogrzewania na gaz z sieci miejskiej.

Pierwszy w Polsce portal do zamawiania gazu on-line na terenie całego kraju

Jedyny wymóg związany z korzystaniem z ogrzewania gazowego to konieczność kontroli poziomu gazu w zbiorniku oraz dokonywanie okresowych przeglądów technicznych, gdzie nad terminami badań czuwa Urząd Dozoru Technicznego. Dostawy nie będą częste, jedna bądź dwie dostawy w roku, zależy to od wielkości posiadanego zbiornika i zużycia w sezonie grzewczym, jednak lepiej pamiętać o kontroli stanu zbiornika, aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie w domu paliwa. Teraz ten proces jest jeszcze bardziej wygodny. Niepotrzebny jest nawet numer telefonu do firmy, która dostarcza gaz płynny. Cały proces zamówienia można zrealizować przez internet. Wystarczy wejść na stronę https://gazdlaciebie.pl/ i kliknąć w przycisk znajdujący się na stronie głównej portalu „Sprawdź cenę gazu dla Ciebie”. W formularzu online należy uzupełnić podstawowe informacje, takie jak dane osobowe, adres dostawy, dane do kontaktu, itp. Jeszcze wygodniej mają klienci, którzy założą konto na portalu Gaz dla Ciebie. Wtedy system zapisuje wszystkie dane z pierwszego zamówienia. Automatycznie uzupełnione pola odpowiedzi jeszcze bardziej usprawniają cały proces zamawiania kolejnej dostawy gazu płynnego. A jeśli masz jakieś pytania, w dziale obsługi klienta dokładnie dowiesz się, jak szybko i wygodnie zamówić dostawę gazu pod dowolny adres.

Ile kosztuje gaz płynny?

Poza faktem, że gaz to rozwiązanie konkurencyjne cenowo, to ponadto jest też wyjątkowo wydajne. W nowoczesnych, energooszczędnych domach gaz jest niezwykle efektywnym sposobem na ogrzewanie czy gotowanie. Tzw. domy pasywne cechują się dużo mniejszym zapotrzebowaniem na energię i w takich przypadkach gaz jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem. W efekcie poniesione na początku koszty montażu zbiornika czy podłączenia instalacji rekompensują się z czasem w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.

Jak widać ogrzewanie gazowe ma wiele zalet. Ceny surowca są stosunkowo stabilne, eksploatacja niezwykle prosta, praktycznie bezobsługowa, a od teraz bez problemu zamówisz gaz do swojego domu on-line. Wystarczy wejść na stronę Gaz dla Ciebie, złożyć zamówienie jak w każdym sklepie internetowym i niczym się już nie martwić.