Sennebogen – niezawodne maszyny przeładunkowe

Maszyny Sennebogen zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności, pojemności oraz maksymalnej niezawodności. Zadbano również o bezpieczeństwo. Przeznaczone są one przede wszystkim do przenoszenia różnych przedmiotów o wielkiej wadze. Swoje zastosowanie znajdą w branżach takich jak recykling, złom oraz budowa. Maszyny charakteryzują się obecnością wytrzymałego, modułowego podwozia, stosowanego do niestandardowych rozwiązań. Posiadają one podwozie suwnicowe, mobilne, szykowe, gąsienicowe oraz opcjonalnie z pylonem. 

Sennebogen – producent maszyn z długą historią

Firma Sennebogen została założona w roku 1952. Na początku jej celem był rozwój oraz produkcja maszyn dla przemysłu rolniczego. Obecnie, przedsiębiorstwo cieszy się mianem lidera w zakresie produkcji maszyn przeładunkowych oraz dźwigów. Jako firma międzynarodowa, Sennebogen produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie elektryczne koparki, dźwigi teleskopowe, żurawie oraz szeroką gamę specjalistycznych maszyn przeładunkowych. Co ważne, producent wytwarza też maszyny na indywidualne zlecenia klientów. 

Firma wyróżnia się nie tylko zastosowaniem unikatowych rozwiązań technologicznych. To co jest ważne to również tradycja, za którą konsekwentnie podąża producent. Mowa u o innowacyjnych pomysłach, ciągłości oraz konsekwencjach globalizacji. Produkcja maszyn odbywa się na Węgrzech oraz w Bawarii. Końcowy montaż urządzeń ma z kolei miejsce w niemieckich miejscowościach Wackersdorf oraz Straubing. 

Szerokie zastosowanie maszyn przeładunkowych Sennebogen

Maszyny Sennebogen to niewątpliwie filar takich przedsięwzięć jak budowa, złom czy recykling. Z powodzeniem sprawdzą się także w wielkopowierzchniowych fabrykach, magazynach czy portach – do sortowania oraz przenoszenia wielkogabarytowych ładunków. Podstawową cechą, która wyróżnia maszyny jest podnoszona kabina operatora. Dzięki temu, ten ma doskonałą widoczność w obrębie 360°. Każda z nich zaprojektowana jest z myślą o wykonywaniu swojej pracy przez całą dobę, nierzadko przy dużych obciążeniach. 

Sennebogen to producent, który wyposaża swoje maszyny w silniki elektryczne, co przekłada się na obniżenie kosztów ich eksploatacji. Co więcej, jako jedyny stosuje wieniec umieszczany centralnie lub zatopiony w ramie podwozia. To z kolei wiąże się z niezwykłą stabilnością maszyn. 

Sprawdź szeroką ofertę bax-maszyny, który jest długoletnim dystrybutorem marki Sennebogen. Maszyny te charakteryzują się wytrzymałością, prostymi rozwiązaniami technicznymi oraz bezawaryjnością. Przeznaczone są one do ciężkich prac, którym nie sprostają lżejsze urządzenia. Produkowane są w niezwykle szerokiej gamie.